У листопаді 2017 року ми відвідали, виробництво компанії Brunner.

Ulrich Brunner Gmbh- німецький виробник камінних камінних топок,печей і ефективних систем опалення. Компанія Brunner,займається виробництвом дровяних топок для камінів і кафельних печей,більше 25 років. Висока якість продукції, дозволила компанії Brunner, займати найвищі щаблі на європейському ринку і позиціонувати свою продукцію,як преміум клас!

В чому ж полягає такий успіх компанії? Все завдяки, засновнику і незмінному президенту ,Ульриху Бруннеру. Єдиною країною,де існує виробництво камінів Brunner – Німеччина. Адже девізом і правилом, президента компанії є фраза- «Ми робимо все самі»!. Хтось вважатиме ,що такий  підхід не є сучасним ,але результат показує протилежне. Команда компанії Brunner,розпочинає свій робочий процес з відділу проектування,де працюють інженери і техніки ,далі процес у відділі виробництва прототипів ,тестування і випробування у власній лабораторії компанії, і закінчується серійним виробництвом в якому поєднуються ,чавунноливарне  виробництво, складання та контроль якості. Головним показником і гарантією якості виробництва продукції є те, що всі процеси проходять на чавунноливарному виробництві ,що належить компанії Brunner,розташованому в місті Ортранд. Це виробництво позиціонується в Європі, як одне з найсучасніших, на якому роками підтримується високий рівень якості продукції і одне з небагатьох ,де працюють з усіма видами піску.  До речі,на цьому ж виробництві, виготовляються чавунні елементи для автомобільної промисловості, машинобудування, печей та камінів . Якість продукції Brunner,підтверджують багато факторів. Збереження досвіду і традицій в виробництві, а також пошук і розробка нових ідей для вдосконалення. На ці фактори впливає ,також і місце виробництва,а саме Німеччина. Тому, компанія Brunner відмовилась від виробництва в більш економічно вигідних регіонах Європи і Азіїї. Вся продукція виготовляється,лише в Німеччині і досвідченими спеціалістами.

Широкий асортимент продукції, неперевершена якість, функціональність ,дизайн, надійність і довговічність- це не весь перелік причин і переваг ,чому варто зупинити свій вибір на Brunner.